بخشودگی مالیاتی برای اقشار کم درآمد افزایش می‌یابد

نماینده مردم فریدن، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحث بخشودگی مالیات‌ها گفت: در اقشار پایین بخشودگی مالیاتی را افزایش دادیم ولی اقشار متوسط و بالاتر باید حدود ۳۵ درصد مالیات پرداخت کنند.

0
12

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، اکبر ترکی صبح امروز در جمع بسیجیان گردان بیت المقدس شهرستان بویین میاندشت اظهار داشت: انقلاب اسلامی انقلاب بیداری است و اکثریت کارشناسان داخلی و خارجی صحبتشان بر این است که آمریکا و اسرائیل قصد مقابله با انقلاب اسلامی را دارند.

وی افزود: حفظ نظام و انقلاب اسلامی براساس فرمایشات امام راحل از اوجب واجبات است از این رو باید روحیه بسیجی و انقلابی که مورد تأکید مقام معظم رهبری است را داشته باشیم.

نماینده مردم فریدن، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس با اشاره به روحیه انقلابی جوانان و زنان طی ۴۰ سال گذشته، تصریح کرد: ولایتمداری یکی از اصول و مبانی روحیه انقلابی مردم بود.

وی گفت: آن چیزی که همچون انقلاب در این ۴۰ سال پایدار بوده و روحیه انقلابی، اتحاد و انسجام مردم، جوانان و زنان و بسیجیان را حفظ کرده حرکت در پشت سر رهبر معظم انقلاب در میدان بوده است.

ترکی ادامه داد: وظیفه ما این است که مشکلات کشور را به گونه‌ای مرتفع کنیم که سبب اختلاف افکنی در بین مردم و نظام نشود.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری درباره نفوذ دشمن گفت: ایشان فرمودند بدانید افرادی در بدنه نظام جمهوری اسلامی نفوذ کردند در این راستا باید بدانیم افرادی در حال برنامه ریزی و نفوذ در کشور ما هستند.

نماینده مردم فریدن، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت در مجلس با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بودجه ۹۷ گفت: بودجه ۹۷ به گونه‌ای در نظر گرفته شد که به مردم فشار وارد نشود و امیدواریم که در صحن مجلس هم تغییر محسوسی در جهت خلاف منویات مردم رخ ندهد.

وی با بیان اینکه مقرر شد حقوق‌های بیش از ۵ میلیون تومان افزایش پیدا نکند، بیان کرد: همچنین حقوق‌های کمتر از ۵ میلیون تومان بین ۱۰ تا ۱۸ درصد افزایش پیدا می‌کند.

ترکی با اشاره به بحث بخشودگی مالیات‌ها گفت: در اقشار پایین بخشودگی مالیاتی را افزایش دادیم ولی اقشار متوسط و بالاتر باید حدود ۳۵ درصد مالیات پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی اقدامات خوبی در زمینه اشتغال به ویژه اشتغال در روستاها در نظر دارد، اضافه کرد: ۱۲۰ هزار میلیارد تومان در بحث اشتغال روستاها و شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر با فاینانس خارجی دست به دست هم دهد تا بتوانیم یک اقدام بزرگ در راستای اشتغال انجام دهیم.